Hakkımızda

     

Sanat merkezimiz, dansın duayenlerinden Gülen Andak ve müziğin kilometre taşlarından Ahmet Güvenç  tarafından kurulmuştur.

Amatör veya profesyonel olarak bale, dans ve müzik eğitimi almak isteyen her yaş grubundan her bireye eğitim verebilecek yeterliliğe sahip, eğitim fakültesi ve devlet konservatuarı mezunu eğitmen kadrosuyla hizmet vermektedir. Kişisel eğitimlerin yanı sıra şirketlere yönelik kurumsal eğitimler de verilmektedir.

Eğitim dönemi, Ekim – Mayıs ayları arasındaki 8 aylık dönemi kapsamaktadır.  Ayrıca derslere devam etmek isteyen kursiyerler, yaz dönemi boyunca da derslere devam edebilirler.

Klasik Bale ve Modern Dans grup dersleri, en fazla 12 kişilik gruplar şeklinde haftada 2 gün, 2 ders saati olarak verilir.

Eğitmen ve öğrencinin birebir ya da online yaptığı özel müzik derslerimiz ise haftada 1 gün 1 ders saati olarak yapılmaktadır:

          Bas Gitar

      Armoni

       Piyano

       Keman

       Klasik Gitar Elektro Gitar

       Bateri – Davul

      Ses Eğitimi

 (1 ders saati 45 dakikadır).

Yeni başlayacak olan kursiyerlerin sınıf dağılımları, yaş gruplarına göre belirlenir. Daha önceden eğitim almış olan kursiyerler, eğitmenler tarafından seviyeleri ölçülerek seviyelerine ve yaş gruplarına uygun eğitmenlere yönlendirilmektedir.

Kursiyerler, eğitim dönemi sonunda düzenlenen resitallerde,  profesyonel müzisyen, dansçı, televizyoncu ve kursiyerin yakınlarından oluşan izleyicilerle birikimlerini paylaşmaktadır.

Klasik Bale ve Modern Dans grup dersleri, en fazla 12 kişilik gruplar şeklinde haftada 2 gün, 2 ders saati olarak verilir.